Trupa Schimbul 3 by Adrian Ordean-Recital

Adrian Ordean - Cetatean de onoare al Comunei Spring

Dominique Simionescu -Invitata in recital

Marian Stere si Grigore Luca -Recital

Dumitrean Catalina- Invitata in recital

Teaca Mihai - Invitat in recital

Polacec Yasmine -invitata in recital

Buta Eveline - Invitata in recital

Lorelai Mosnegutu -Invitata in recital

Suciu Romina - Invitata in recital

Bata Ion - Invitat in recital

Theodor Andrei - Premiul de excelenta Adrian Ordean

Cimbala Andreea Premiul de excelenta -Laura Stoica

Stoichkova Vasilia -Premiul de excelenta pentru cea mai buna interpretar...

Denisa Parvu-Premiul de excelenta pentru cea mai buna interpretarea a un...

Ana Vanatoru Premiul de excelenta HermannstadtFest

Burdeniuc Carmelina -Castigatoare Trofeu HermannstadtFest International

Dobre Andreea -Castigatoare Trofeu HermannstadtFest -Muzica usoara

Maftei Codruta- Castigatoare Trofeu HermannstadtFest-sectiunea Muzica Po...

PREMIILE FESTIVALULUI INTERNAŢIONAL HERMANNSTADTFEST

PREMIILE FESTIVALULUI INTERNAŢIONAL HERMANNSTADTFEST
MARELE TROFEU MUZICĂ UŞOARA – ANDREEA DOBRE – LUPENI
MARELE TROFEU MUZICĂ POPULARA- NICOLETA MAFTEI –M.CIUC
MARELE TROFEU INTERNAŢIONAL – CARMELINA BURDENIUC-CHISINĂU
PREMIUL DE EXCELENŢĂ HERMANNSTADTFEST – ANA VÂNĂTORU –SIBIU
PREMIUL DE EXCELENŢĂ PT CEA MAI BUNĂ INTERPRETARE A UNUI CĂNTEC ROMÂNESC –DENISA PÂRVU – CĂALARAŞI
PREMIUL DE EXCELENŢĂ PT CEA MAI BUNĂ INTERPRETARE A UNUI CĂNTEC ROMÂNESC (PT STRĂINI) – VASILIA STOICHKOVA- BULGARIA
PREMIUL DE EXCELENŢĂ LAURA STOICA - ANDREEA CIMBALĂ –M.CIUC
PREMIUL DE EXCELENŢĂ ADRIAN ORDEAN- THEODOR ANDREI – BUCURESTI
PREMIUL DE DEBUT- VANESA SUCIU+CLUJ NAPOCA
PREMIUL SPECIAL PT CEL MAI BUN SHOW –ADELA SIMION-SIBIU, SOLOMIE ANASTASIA- ARAD
MUZICĂ POPULARĂ INSTRUMENTALĂ 
PREMIUL I- JURA GHEORGHE
PREMIUL II – ŞIPOŞ SEBASTIAN,ŢUGULEA MONICA
PREMIUL III - BOLOG ANDREI
MENTIUNE – ITITESC ANDREI
MUZICĂ POPULARĂ CATEG. 6-9 ANI
PREMIUL I - BORŞ ADELINA,SUDITU TIMEEA
PREMIUL II – SIMA TUDOR
PREMIUL III – SOTINGĂ RAISA
MENTIUNE+ DEMIAN PATRICIA,ITITESC ANDREEA,ORAVECZ BIANCA
MUZICĂ POPULARĂ CATEG. 10 -14 ANI
PREMIUL I - ITITESC ANDREI
PREMIUL II – LASCAU LORENA,ŢUGULEA MONICA,VASILACHE REBECA
PREMIUL III –DAJ BOGDAN
MENTIUNE- CRISTEA ŞTEFANIA,FABRI ANDREEA,ROTARU ANCUŢA,VOINA PATRICIA
MUZICĂ POPULARĂ CATEG. 15-20 ANI
PREMIUL I –STRUGARIU ANA MARIA
PREMIUL II- DINA MIRUNA,MILOSAV DEIANA,PEŢERIU COSMIN
PREMIUL III- RISTEA LARISA
MENTIUNE – BALAJ IONUŢ,DREGĂNESC CRISTIAN,POP DELIA
MUZICĂ UŞOARA – SECŢIUNEA REMEMBER LAURA STOICA
PREMIUL I – TUDORACHE CĂTĂLINA, PÂRVU DENISA
PREMIUL II - GIURGILĂ DARIA,LUCHIAN NICOLA.PUPEZESCU COSMINA,MAFTEI NICOLETA
PREMIUL III – SOLOMIE ANASTASIA,ŢUGULEA MONICA
MENTIUNE - SÂRBU MARIA, ILINCESCU IOANA
MUZICĂ UŞOARA -SECŢIUNEA PORTRET DE ARTIST ADRIAN ORDEAN
PREMIUL I – ANDRIAN COSMIN
PREMIUL II- RADU MARIA,SOLOMIE ANASTASIA,VECERDEA IOANA
PREMIUL III- SIMA TUDOR,CATARINA CASABURI,
MENTIUNE+ GĂVOJDEA ANA,DOSA ARIANA
MUZICĂ UŞOARĂ CATEG. 6-8 ANI
PREMIUL I – MIHĂILĂ MARIA,MARINESCU ANA
PREMIUL II - TECARU DENIS
PREMIUL III – BORŞ ADELINA,DOBROJAN JESSICA,
MENTIUNE-COCIUBAN ŞTEFANIA,DAMIAN ALEXANDRA,GĂVOJDEA IOANA,ORAVECZ BIANCA
MUZICĂ UŞOARĂ CATEG. 9-11 ANI
PREMIUL I -GÂLEA LORENA,PĂDURE ALINA
PREMIUL II – LEU CATINCA,SOLONARI ANIŞOARA
PREMIUL III – NEAGU ANDY,RADU MARIA,SOLOMIE ANASTASIA
MENTIUNE –CATARINA CASABURI,GIURGILĂ DARIA, ROTARU ANCUŢA,SÂRBU MARIA,SOLOMAC CĂTALINA
MUZICĂ UŞOARĂ CATEG. 12-13 ANI
PREMIUL I - POPA ROBERTA
PREMIUL II – FABRI ANDREEA,
PREMIUL III- LUCHIAN NICOLA,MELINCOVA ANASTASIA,TUDORACHE CĂTĂLINA
MENTIUNE- ANDREI THEODOR,CHIRTOARCA ALEXANDRA,CULAI ANDREEA,PUPEYESCU COSMINA
MUZICĂ UŞOARĂ CATEG. 14-17 ANI
PREMIUL I –ILINCESCU IOANA
PREMIUL II- GHEORGHIŢĂ ANDA,
PREMIUL III- ANDRIAN COSMIN,CHELARIU FLAVIA,DUMITREASA DIANA
MENTIUNE- BĂDILĂ ADELINA,BOT IZABELA,TURCANU MARIA, VECERDEA IOANA

Viata ca o scena-Dominique Simionescu