ANUNT IMPORTANT

ANUNT IMPORTANT
TOTI CONCURENTII SECTIUNII REMEMBER CORNEL FUGARU TREBUIE SA INVETE REFRENUL PIESEI "iN THE NAME OF MUSIC " SI SA FIE PREZENTI IN SALA PENTRU REPETITII , SAMBATA 27 IUNIE ORA 15:00.
http://www.trilulilu.ro/muzica-pop/cornel-fugaru-in-numele-muzicii-in-the-name-of-mus

Program



                 PROGRAM

 Festivalul se desfasoara in sala festiva a Bibliotecii Judetene Astra Sibiu.

Vineri 26 iunie 2015
10:00-11:00 –Repetitii muzica Clasica
11:00-13:00 – Concurs muzica Clasica
13:00-15:00- repetitii Muzica populara, creatie, musical , grupuri
15:00-15:15- Muzica populara grupa 4-9 ani
15:15-16:00 - Muzica populara grupa 9-11 ani
16:00-17:00-Muzica populara grupa 12-15 ani
17:00-17:30 – Muzica populara grupa 16-20 ani
17:30-18:15- Musicall
18:15-19:00- Grupuri
19:00-20:00- Creatie

Sambata 27 iunie 2015
9:00-10:00- repetitii
10:00-10:45- muzica usoara grupa 4-6 ani
10:45-11:45- muzica usoara grupa 7-8 ani
11:45-12:45- muzica usoara grupa 9-10 ani
12:45-14:00 -muzica usoara grupa 16-20
14:00-15:00 repetitii
15:00-15:30 repetitii sectiunea Remember(Toti concurentii la aceasta sectiune sa fie prezenti pt cantecul de grup)
15:30- 17:00 Sectiunea Remember
17:00-18:30 -muzica usoara grupa 11-11 ani
18:30-20:00 -- muzica usoara grupa 13-15 ani

Duminica 28 iunie 2015
11:00 –Recitaluri
12:00- festivitatea de premiere

Lista concurentilor la Festivalul HermannstadtFest

MUZICA USOARA


MUZICA USOARA
Muzica Usoara4-6 ani
1, BancilaAlexandra –Bran
2.CiobanuSofia –Focsani
3. FarcasMoldovan Anca – SÂNGEORGIU DE MUREȘ
4. IonescuIlinca Centrul de zi Brosteni
5.JisaMalina – Cluj Napoca
6. LunguValeria-Cluj Napoca
7.Manolache Nina Elena –Bacau
8.MarinescuBianca – Bucuresti
9.NedelshevaKalinia – Bulgaria
10 .O’Connell Isabel- Irlanda
11. OlteanCristina- Sibiu
12 StanaDelia Maria - Petrosani

 Muzica Usoara 7-8 ani

1. Bobeica Selena - Targoviste
2. Borodi Laura -Cluj Napoca
3.Bratosin Mihai- Focsani
4. BOŢOACĂ NICOLE ANDREEA- Drobeta Turnu Severin
5.Cavaleru Elisa Ioana-Bacau
6. Chetraru Daria Ioana -Bacau
7.Coman anamaria-sibiu
8.David Diana Maria-Bacau
9.David Francesca Andreea – Bacau
10.Diaconu Ayda Georgiana- bacau
11. Espinosa Ainoua Preduchin- Spania
12.Gaman Daria Elena- Bacau
13. Istudor Ana Maria –Focsani
14.Jisa Tudor- Cluj Napoca
15.Panaite Alexia-Bacau
16. Radeva Adelina-Bulgaria
17. Radu Maria Gabriela- Sibiu
18.Samoila Cantec Patricia- Sibiu
19. Simion Sonia – SÂNGEORGIUDE MUREȘ
20.Teleuca Iulia- Rep. Moldova
21. Timoc Ariana- Cluj Napoca
22. Vanatoru Ana -Sibiu

Muzica Usoara 9-10 ani

  1. Alexandru Olivia-Piatra Neamt
  2. Badea Maryellen- Craiova
  3. Banciu Ramona-Sibiu
  4. Bunica Mario- Craiova
  5. Cioara Stefania- Focsani
  6. CIOTÂRLĂ BEATRICE MARIA- Drobeta Turnu Severin
  7. Ciudin izabela- Piatra Neamt
  8. Geangu Alexia Teodora – Bacau
  9. Giana Sara – Centrul de zi – Broşteni, Vrancea
  10. Lihat Maria-Focsani
  11. Marconi Thea- Timisoara
  12. Nedelcu Bianca- Sibiu
  13. Nistor Daria Elena-Bacau
  14. Paun Iustina-Centrul de zi – Broşteni, Vrancea
  15. Petre Raluca Ioana- Targoviste
  16. Prundu Alice-Piatra Neamt
  17. Sas Medeea AnaMaria -Sibiu
  18. Sava Alexia –Piatra Neamt
  19. Schwalb Sarah Lisa-Bacau
  20. Sorlea Iulia- Cluj Napoca
  21. Stan Brianna- Bucuresti
  22. TRoanca Irina – Sibiu



Muzica usoara 11-12
1 Alpar lazlo – Cluj Napoca
2.AndonescuGiulia – Focsani
3. AronAndreea – Cluj Napoca
4.BancuDiandra-Roman
5. BanyaiLisa maria-Cluj Napoca
6.Batoanca Carla Maria – Petrosani
7.BoriceanuMaria Georgia-Brasov
8.CicalchinAlexei – Rep Moldova
9.DiaconuAndreea Catalina – Bacau
10.DobreDalia Andreea- Vulcan
11.GhiuzanRoxana Ana Maria –Roman
12.HaucaMiruna Ioana – Bacau
13.IndoleanSergiu – Cluj Napoca
14.Mihalascu Diana- Buzau
15.MorariGherman- Rep Moldova
16.Mosnegutu Alberta-Lorelai Targoviste
17. NeacsuVictor – Drobeta Turnu Severin
19, Olenic Denisa Maria - Codlea
20. Petrea Mara - SÂNGEORGIU DE MUREȘ
21.Plosnita Gabriel – Focsani
22.Pop Mara –Cluj Napoca
23. Popa AlessiaTeodora – Bacau
24.Radu Mihaela –Craiova
25.Simion IoanaPaula- SÂNGEORGIU DE MUREȘ
26.StanilaSandra- Brasov
27.SuciuSarah-Cluj Napoca
28.UngureanuEduard - Brasov
29. Voicu Eveline - Sibiu

Muzica usoara 13-15

  1. Alexe Raluca Elena – Piatra Neamt
  2. Bereczi Florin – Cluj Napoca
  3. Boiciuk Natalia-Ucraina
  4. Briulung Bianca – Centrul de zi
  5. Bumbuc Ioana – Sibiu
  6. Chiorean Vlad- Cluj Napoca
  7. Chirilesc Daria - SÂNGEORGIU DE MUREȘ
  8. Cimpoeriu Andreea – Sibiu
  9. Czegheni Adela Madalina – Cluj Napoca
  10. Dinu Tania –Centrul de zi
  11. Florea Ana - SÂNGEORGIU DE MUREȘ
  12. Hagiu Nicoleta – Centrul de zi
  13. Ioana Ana Maria -Sibiu
  14. Kok Yasmin Maria- Turcia/Romania
  15. Leonte Sebastian Dragos- Petrosani
  16. Lupean Tabita Paula -Sibiu
  17. Mirti Ioana-Roman
  18. Necula Alexandra Andreea-Focsani
  19. Onofrei Ana- Braila
  20. Petriuc Nicoleta Maria -Ukraina
  21. Polacek Yasmine- Targu Jiu
  22. Popa Catinca- Bucuresti
  23. Tanasa Daria Anastasia – Bacau
  24. Todireanu Karina – Iasi
  25. Trefas Mara Beatrice-Bacau
  26. Udrea Magda-Roman
  27. Untila Nicusor- Republica Moldova

Muzica Usoara 16-20
  1. Aron Marius – Cluj Napoca
  2. Bobe Dragos – Braila
  3. Bulimaga Felicia- Rep Moldova
  4. Busuioc Diana – Rep. Moldova
  5. Dobrota Andreea-Sibiu
  6. Docan Sami Daniela – Centrul de zi
  7. Dumitrean Catalina- Sibiu
  8. Iacob Ana-Ramnicu Valcea
  9. Ionita Elena – Targu Neamt
  10. Ioana Ana Maria -Sibiu
  11. Karagenova Monoka- Bulgaria
  12. Marusic Maria- Chisinau
  13. Moldovan Ioana-Cluj Napoca
  14. Morari Tudor- Rep. Moldova
  15. Popandron Simina- Cluj Napoca
  16. Roban Antonio=Bucuresti
  17. Rosianu Andreea – Sibiu
  18. Tavala Raluca- Sibiu
  19. Trif Cristian- Sibiu
Grupuri muzica usoara
  1. Angels- Centrul de zi
  2. Dinamic- Focsani
  3. Duo Neghi Voice- Bacau
  4. Emblema- Ocna Sibiului
  5. Energy-Focsani
  6. Fratii Bobe- Braila
  7. Mario& Mihaela - Craiova
  8. Me and you- Cluj Napoca
  9. Music Stars- Piatra Neamt
Sectiunea Musicall
  1. Anastasiei Denisa- Piatra Neamt
  2. Banyai Lisa Maria - Cluj Napoca
  3. Bobeica Selena Teodora- Targoviste
  4. Bratosin Mihai- Focsani
  5. Ciudin Isabela-Piatra Neamt
  6. Istudor Ana Maria-Piatra Neamt
  7. Mirti Ioana -Roman
  8. Popa Catinca –Bucuresti
  9. Popandron Simina -Cluj Napoca
  10. Prundu Alice-Piatra Neamt
  11. Sorlea Iulia- Cluj Napoca
  12. Stan Brianna- Bucuresti
  13. Stana Delia-Vulcan
  14. Tat Paul-Cluj Napoca

REMEMBER CORNEL FUGARU
  1. Anastasiei Denisa- Piatra Neamt
  2. Bancu Diandra- Roman
  3. Bratosin Mihai-Focsani
  4. Ciobanu Sofia-Focsani
  5. Docan sami Daniela –Centru de zi
  6. Gaman Teodora-Bacau
  7. Hauca Maria-Bacau
  8. Istudor Ana Maria-Focsani
  9. Karagenova Monica-Bulgaria
  10. Kok Yasmin- Turcia/Romania
  11. Laslau Lorina-Bacau
  12. Mihalascu Diana- Buzau
  13. Mirti Ioana-Roman
  14. Neacsu Victor-Drobeta Turnu Severin
  15. Necula Alexandra-Focsani
  16. Plosnita Gabriel-Focsani
  17. Popa Catinca –Bucuresti
  18. Prundu Alice- Piatra Neamt
  19. Radeva Adelina-Bulgaria
  20. Roban Antoniu-Bucuresti
  21. Sava Alexia-Piatra Neamt
  22. Schwalb Sarah-Bacau
  23. Sorlea Iulia-Cluj Napoca
  24. Tanasa Daria -Bacau

MUZICA POPULARA
Muzica populara - 4-8 ani

1.BorceaCezara- Agnita
2. Crucianu Mara- Piatra Neamt
3.Duta-Mare Daria Elena - Drobeta Turnu Severin
4.Floarea Nicoleta-Sibiu
5.Merca Tudor- Cluj Napoca
6, Naghi Marcia Andreea - SÂNGEORGIU DE MUREȘ

MUZICA POPULARA 9-11 ani

  1. Anastasiei Denisa – Piatra Neamt
  2. Bancu Diandra – Roman
  3. Bandac Andreea Ana Maria-Bacau
  4. Bularca Larisa- Brasov
  5. Butilca Lucian- Sibiu
  6. Dorica Miruna Andreea - Bacau
  7. Giana Sara – Centrul de zi
  8. Iancu Nicole Andra- Drobeta Turnu Severin
  9. Ichim Ana Maria –Bacau
  10. Istoc Ana Adriana -Bacau
  11.  Orban Bogdan - SÂNGEORGIU DE MUREȘ
  12. Ozmen Aysenur – Bucuresti
  13. Paul Duca-Sibiu
  14. Petre Raluca – Targoviste
  15. Pop Bianca - SÂNGEORGIU DE MUREȘ
  16. Prundu Alice – Piatra Neamt
  17. Tugulea Monica –Vulcan
  18. Unguru Agnesa- bacau
  19. Vlad Ariana –Sibiu
  20. Music Stars – Piatra Neamt

MUZICA POPULARA 12-15ani

  1. Agirbicean Ioana Roxana –Sibiu
  2. Alupoaie Denisa Nicoleta –Bacau
  3. Astelian Alexia-Reghin
  4. Botorea Darius Ionita-Sangeorgiu de Mures
  5. Bucur Darius- Sangeorgiu de Mures
  6. Ciubotaru Cecilia Andreea –Bacau
  7. Hagiu Nicoleta- Centrul de zi
  8. Merca Iulia – Cluj Napoca
  9. Mosnegutu Alberta -Lorelai - Targoviste
  10. Nebunu Gabriel =Chisinau
  11. Oprea Dorina- Sangeorgiu de Mures
  12. Otetea Lidia Elena – Bacau
  13. Polacek Yasmine- Targu Jiu
  14. Porondi Valentina Gabriela- Bacau
  15. Rotaru Bianca Andreea- Podoleni-Neamt
  16. Serban Sebastian- Sangeorgiu de Mures
  17. Trifan Teodora- Sangeorgiu de Mures
  18. Turcu Luiza-Craiova
  19. Varodi Roxana –Sangeorgiu de Mures
  20. Zaharia George- Bacau
  21. Zanfir Andreea Nicoleta -Bacau

MUZICA POPULARA 16-20ani

  1. Ababei Alexandra Elena –Bacau
  2. Buzulica Ana Maria- Corabia
  3. Chitoiu Denisa-Sibiu
  4. Doncan Sami Daniela -Centrul de zi
  5. Dunca Adriana Mihaela-Sangeorgiu de Mures
  6. Falamas Stanila Gheorghe Emil- Sibiu
  7. Iliescu Adina Elena- Rm Valcea
  8. Lacatus Laura-Sibiu
  9. Manila Andrei Costel-Bacau
  10. Naghi Alex- Sangeorgiu de Mures
  11. Teodosiu Paducel Vlad Ilie- Petrosani
  12. Unguru Bianca-Bacau
MUZICA CLASICA
MUZICA CLASICA clasele 0-4

  1. Botoaga Nicole Andreea-Drobeta Turnu Severin
  2.  Balici Anita Ioana - Pitesti
  3. Bularca Daria-Brasov
  4. Butilca Lucian-Sibiu
  5. Chetraru Daria Ioana- Bacau
  6. Ciotarla Beatrice Maria-Drobeta Turnu Severin
  7. Mielcioiu Ştefan- Pitesti
  8. Militaru Ioan Anastasie-Iasi
  9. Pauna Dimitrie Victor- Drobeta Turnu Severin
  10. Pintiuta Maria- Pitesti
  11. Radeva Adelina-Bulgaria
  12. Stan Briana-Bucuresti
  13. Todirel Alexandra-Brasov

MUZICA CLASICA Clasele5-8

  1. Avatavului Alexia-Iasi
  2. Istudor Andrei-Focsani
  3. Jipa Aura Marina –Bucuresti
  4. Neacsu Victor-Drobeta Turnu Severin
  5. Popa Alesia –Bacau
  6. Popa Catinca-Bucuresti
  7. Vidrascu Carmina-Iasi
  8. Tanasa Daria -Bacau

Muzica Clasica - Clasele 9-12

1.Matei Georgiana- Pitesti